به سامانه سوپر مارکت‌های زنجیره‌ای 62809 خوش آمدید

 

برای درخواست امتیاز انحصاری محدوده خود و عضویت در سامانه 62809 پس از مطالعه مواد زیر، فرم درخواست را تکمیل نمایید.

درصورتی که پس از مطالعه فرم در رابطه با شرایط درخواست عضویت سوپرمارکت نیازمند راهنمایی و توضیحات بیشتری میباشید، برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره 66833936 021 تماس حاصل فرمایید.

شرایط :

 

 • متقاضی

 

   1. حضور در محل فروشگاه
   2. دارای روحیه تعامل ، انگیزه و رفتار مشتری مدارانه
   3. داشتن توانایی فکری و مالی و تجهیزاتی جهت تامین، مدیریت نیروی انسانی و سرویس دهی هرچه بهتر به مشتریان
   4. آمادگی سرویس موتوری به تعداد مقتضی

 

 • مدارک لازم:

 

   1. جواز کسب با حداقل 6 ماه مدت اعتبار
   2. کپی اجاره نامه یا سند ملکیت یا قرارداد سر قفلی
   3. مدارک شناسایی متقاضی شامل: کارت ملی، شناسنامه، عکس فردی مدیر فروشگاه
   4. کپی فیش خط تلفن ثابت یا آب و برق و گاز
   5. ارسال لوکیشن محل فروشگاه

 

 • شرایط مالی قرارداد:

  • جهت توافق و جلب اعتماد طرفین مبنی بر شروع کار، سامانه موافقت می‌نماید در یک فرصت آزمایشی با سوپرمارکت همکاری خود را آغاز نماید و به طرف متصدی فروشگاه از طریق تلفن خود فروشگاه فروش تلفنی بدهد.
  • متصدی فروشگاه می‌تواند در این فرصت آزمایشی به دو نحو سقف مطلوب خود را برای آغاز همکاری رسمی و دریافت نمایندگی انحصاری محدوده‌ی خود را تعیین نماید. عبارت از:

 

   • فروش تلفنی به تعداد 50 تماسِ حداقل 50 هزار تومانی به صورت روزانه؛
    1. طبیعی است که این سقف فروش به صورت روزانه و در یک روند صعودی فروش محقق خواهد شد.
    2. به صورتی که تا زمانی که حداقلِ سقف توافقی فوق، به صورت روزانه محقق نشده باشد کار به صورت رسمی آغاز نخواهد شد.
    3. همچنین تا زمانی که سقف فروش توافق شده فوق محقق نشود متصدی فروشگاه هیچ تعهد مالی‌ای به سامانه نخواهد داشت و تمام عایدی حاصل از فروش برای سوپرمارکت رایگان خواهد بود و نیاز نیست درصد یا مبلغی را به این سامانه واریز نماید.
   • مبلغ 3 میلیون تومان فروش روزانه؛
    1. در این صورت تنها در صورتی که سوپرمارکت به سقف فروش 3 میلیون در روز برسد کار به صورت رسمی آغاز خواهد شد.
    2. به صورتی که تا زمانی که حداقلِ سقف توافقی فوق، به صورت روزانه محقق نشده باشد کار به صورت رسمی آغاز نخواهد شد.
    3. همچنین تا زمانی که سقف فروش توافق شده فوق محقق نشود متصدی فروشگاه هیچ تعهد مالی‌ای به سامانه نخواهد داشت و تمام عایدی حاصل از فروش برای سوپرمارکت رایگان خواهد بود و نیاز نیست درصد یا مبلغی را به این سامانه واریز نماید.
  • تعاملات مالی این سامانه با سوپرمارکت از زمان تحقق سقف توافقی فوق آغاز خواهد شد. از زمان آغاز کار نحوه تسویه به صورت دریافت حق عضویت ثابت ماهانه خواهد بود:
   • تسویه رسمی پس از انعقاد قرارداد نهایی و رسمی بین طرفین منعقد شده و تسویه مالی از آن پس آغاز خواهد شد.
   • به این صورت که پس از تحقق سقف مورد نظر روزانه 200 هزارتومان یا ماهانه 6 میلیون تومان به شرکت تعلق خواهد گرفت.
   • تسویه الباقی قرارداد بر اساس توافق طرفین خواهد بود همچنین با توجه به نحوه پرداخت، چنانچه کل مبلغ قرارداد نقدا پرداخت گردد 20% تخفیف  داده خواهد شد.
  • سقف فروش تعیین شده تنها منحصر به فروش این سامانه می‌باشد. به این نحو که متصدی فروشگاه تنها از طریق این سامانه به چنین سقفی از فروش برسد.

لطفا برای درخواست دریافت امتیاز و عضویت در سامانه 62809، سوالات زیر را به درستی و با دقت کامل نمایید. ضمنا پیشنهاد می‌شود قبلاً تصاویر و فیلم‌های مورد نیاز را تهیه نمایید. برای اینکار می‌توانید از طریق تلفن همراه خود عکس با کیفیت و واضح تهیه نمایید.

تصویر مدارک مورد نیاز: کارت ملی، عکس 3*4، جواز کسب

تصویر از فروشگاه: برای اینکار چند تصویر با کیفیت از نمای کلی فروشگاه، قفسه‌ها، انبار، پارکینگ موتوری، مکان فروشگاه در خیابان تهیه نمایید. تصاویر باید واضح و با نور کافی تهیه شود. همچنین پیشنهاد می‌شود جهت پایین آمدن حجم و صرف زمان کمتر در ارسال فیلم ترجیحاً از فرمت GIF استفاده شود.

 

توجه داشته باشید که پر کردن قسمت های ستاره دار الزامی میباشد

 • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.


 • انتخاب شرایط مالی قرارداد

  پس از مطالعه شرایط فوق برای آغاز رسمی همکاری فرصت آزمایشی تا سقف
 • را تعیین خواهم نمود؛ و پس از انعقاد قرارداد رسمی با این شرکت، مبلغ ماهیانه 6 میلیون تومان را با این سامانه تسویه خواهم نمود.

  تبصره: مدت قرارداد به مدت یکسال تمام شمسی می‌باشد. تاریخ شروع قرارداد از زمان رسیدن به سقف توافقی با انعقاد قرارداد روزشمار قرارداد آغاز خواهد شد. همچنین این قرارداد در سال بعد قابل تمدید خواهد بود و در صورت تمدید قرارداد، 30% به ثمن قرارداد در سال دوم اضافه خواهد شد.
 • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.
 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.
  • فایل ها را به اینجا بکشید
   انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.

   • اینجانب به عنوان مدیر فروشگاه پس از تکمیل فرم فوق درخواست دریافت امتیاز محدوده خود را دارم و موارد زیر را به عنوان تعهد این قرارداد پس از مطالعه دقیق تایید می‌نمایم.

    1. ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین رسمی کشور و رفتار صحیح اجتماعی در تهیه و توزیع کالا
    2. داشتن پیک رایگان و پاسخگویی دائمی تلفن الزامی است و همچنین کف خرید برای مشتری تلفنی این سامانه هم در ارسال وجود ندارد و متعهد خواهم شد در هر شرایطی هر میزان سفارش مشتری را در طول ساعت کاری روزانه (6 صبح تا 24) تحویل نمایم.
    3. طرف اول موظف است قبل از جابجایی فروشگاه خود حد اقل یک ماه زود تر مکان جدید را به صورت مکتوب به طرف دوم معرفی و هماهنگی لازم را برای جابجایی تجهیزات، ارائه خدمات و موارد دیگر بنماید.
    4. هر گونه شکایت در مورد کالا و مشکلات احتمالی در ارسال و غیره، از سوی مشتری، فقط به عهده‌ی طرف اول قرارداد می‌باشد، لازم به توضیح است که در صورت درخواست مشتری مبنی بر پیگیری و شکایات موضوع، مرجع صالح نسبت به رسیدگی فی ما بین مشتری و طرف اول این قرارداد مراجع رسمی قانونی و قضایی می‌باشد.

   فهرست